Skip to content

Často kladené dotazy

Nejčastější otázky a odpovědi

Celou sjednanou částku vám pošleme ihned na účet nebo vám budeme vyplácet pravidelnou rentu. Je jen na vás, kterou variantu nebo kombinaci si vyberete.

Rádi vám nabídneme pomocnou ruku i ve vaší složité životní situaci. Pokud se rozhodnete pro prodej nemovitosti s právem na dožití, budeme jednat rychle, abychom vám finance vyplatili co nejdříve na váš účet. Získanou finanční částkou můžete poté pokrýt své finanční závazky a nadále využívat svou nemovitost k bydlení.

Pokud se v budoucnu změní vaše životní okolnosti nebo si budete přát váš byt či dům opět vlastnit, vaše přání budeme respektovat. Nemovitost si kdykoliv můžete odkoupit zpět.

Našim klientům nabízíme dvě varianty. Nájem a poplatky si mohou hradit i nadále sami. Nebo využít pohodlnější variantu, kdy se o veškeré platby staráme my. S bydlením tedy nemusíte mít vůbec žádné starosti.

Chceme, abyste se ve vašem domově cítili příjemně. Proto vám ve vylepšování bydlení nebudeme nijak bránit.

Respektujeme vaše přání a volbu. Zřízení služebnosti doživotního užívání v nemovitosti se může vztahovat nejen na vás, ale i na další členy domácnosti.

Za tuto službu nic neplatíte. Vše od poradenství, ocenění nemovitosti až po vyhotovení smluvních dokumentů právníkem máte zdarma.

Hypotéka pro nás není překážkou. Díky penězům, které za nemovitost obdržíte, splatíte veškeré závazky vůči bance, která vám hypoteční úvěr poskytla.

Prodej nemovitostí s právem dožití je ideálním řešením pro všechny, kteří zůstali sami. Díky financím, které obdržíte, si zachováte svou životní úroveň a ještě vám zbudou prostředky třeba na zábavu nebo cestování. Nemusíte řešit stěhování, bydlení ve vašem domově vám garantujeme do konce vašeho života.

Můžete je využít podle své libosti. Třeba na cestování, zábavu, vylepšení bydlení, lékařskou péči, splacení závazků nebo jako přilepšení k důchodu.

Víme, že je každý člověk jedinečný. Každý z nás má jiné přání a potřeby. Podmínky odkupu nemovitosti proto klientovi stanovujeme na míru. Důležité je, abychom zjistili, co od naší služby klient očekává. Teprve poté můžeme navrhnout to správné řešení.

Vaší nemovitost odkoupíme a necháme vás v ní dožít, i když máte do penze ještě daleko.

Vaše právo na užívání bytu či domu budete mít garantováno smlouvou se služebností doživotního užívání, kterou připraví právník tak, abyste byli po celou dobu vašeho života chráněni vy a případně i vaši blízcí.

Máte další dotazy?

Kontaktujte nás!

Napište nám.

Pokud máte dotazy či zájem o konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

Chceme kultivovat realitní trh. Chceme nabídnout i alternativní možnost prodeje nemovitosti pro lidi, kteří se nechtějí stěhovat, ale mají zájem o zvýšení své životní úrovně.

ObraŤte se na nás.