Skip to content

Naše reference

Co o nás říkájí klienti

1 (1)
Prodala jsem byt KC Realitám a jsem moc spokojená. Musím lidem z KC realit poděkovat, když mi zvedli životní úroveň. Dostala jsem peníze a stále bydlím na základě věcného břemena dožití zdarma. Jsem moc spokojená se službou!
Lucie Bředelková
10
Chci Vám poděkovat za skvělé služby. Od nabídky, přes samotnou realizaci. Vše funguje skvěle. Dokonce jsem si našla nového přítele a KCreality neměli vůbec problém, aby bydlel se mnou v bytě. Prý si do bytu mohu vzít koho budu chtít.
Klára Rychterová
3 (1)
Můj důchod mi stačil na pokrytí mých běžných výdajů, ale nemohl jsem si dovolit nadstandard a musel jsem šetřit. Díky spolupráci s KCreality jsem si vytvořil finanční rezervy a nyní cestuji a nejsem finančně svázaný.
Vlastimil Neckař
8a
Dostala jsem se do finanční situace, když jsem ručila za půjčku svým dětem. Bohužel ani děti nemohli svoji půjčku platit a všem nám hrozilo, že přijdeme o střechu nad hlavou. Možnost prodeje nemovitosti a následného bydlení zdarma nám pomohla vyřešit celou naší situaci a jsem za to moc ráda. Ještě jednou Vám chci poděkovat.
Markéta Světlá
2 (1)
Chci Vám poděkovat. Měli jsme finanční problémy a Vaše nabídka na odkup nemovitosti vše vyřešila, dokonce nám zbylo ještě na rekonstrukci a nyní to máme v bytě mnohem hezčí.
Jaroslav Proněk
7
Peníze jsem dostala ještě před podpisem kupní smlouvy. Jednání bylo rychlé a poctivé.
Karolína Strouhalová
5 (1)
Měla jsem obavy, jak vše bude fungovat, když prodám svůj byt a budu mít zřízené věcné břemeno. Nyní po 8 letech jsem již definitivně přesvědčena, že je vše, jak jste od začátku slibovali, když já stále zdarma bydlím ve svém vlastním bytě a ještě jsem za to dostala peníze. Tato nabídka se mi zdála až nereálná, ale opravdu to tak funguje. Ještě jednou moc děkuji za peníze, které jsem díky Vám získala.
Tereza Nováková
6 (1)
Jsem moc spokojený, vše funguje, jak mi bylo slíbeno na katastru je vidět věcné břemeno dožití a to mi dává 100% jistotu, že mohu byt zdarma užívat do konce svého života.
Karel Fišer
9
Se službou jsem moc spokojena. Měla jsem všeho dostatek, ale neměla jsem žádné děti, rozhodla jsem se prodat svoji nemovitost, abych mohla podzim života strávit aktivně a vytvořit si finanční rezervy na stáří. Vše fungovalo, jak mi bylo slíbeno. Jsem moc ráda, že takováto služba existuje a ještě jednou děkuji.
Martina Sedláková
4 (1)
Chtěl jsem si rekonstruovat byt, když už jsem jej prodal. Obrátil jsem se tedy na KC reality, zda s tím nemají problém. Pánové z KCreality mi ještě na rekonstrukci přidali peníze, když vzrostla cena nemovitosti.
Jan Procházka
0 %
záruka bydlení
0 +
let zkušeností
0 %
profesionalita

Napište nám.

Pokud máte dotazy či zájem o konzultaci, neváhejte nás kontaktovat.

Chceme kultivovat realitní trh. Chceme nabídnout i alternativní možnost prodeje nemovitosti pro lidi, kteří se nechtějí stěhovat, ale mají zájem o zvýšení své životní úrovně.

ObraŤte se na nás.